Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Murarz do Niemiec - Og這szenia Rzesz闚
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 17/10/2017 10:31:46
9 godzin temu
Polska firma budowlana posiadaj帷a inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemys這wym poszukuje do鈍iadczonych murarzy do budowy obiekt闚 od podstaw.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
1. obs逝giwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
2. prace murarskie przy stawianiu budynk闚 od podstaw:
• wykonywanie z r騜nych materia堯w mur闚 pe軟ych o r騜nej grubo軼i,
• wykonywanie mur闚 z otworami okiennymi i drzwiowymi,
• wykonywanie mur闚 z kana豉mi dymowymi i wentylacyjnymi,
• wykonywanie 逝k闚 i sklepie,
• wykonywanie mur闚 zbrojonych, nadpro篡 p豉skich i strop闚,
• murowanie gzyms闚 i attyk, murowanie komin闚,
• wykonywanie mur闚 ze szczelin powietrzn lub wype軟ion materia貫m izolacyjnym,
• spoinowanie 軼ian,
3. osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
4. przygotowywanie zapraw murarskich,
5. prace przy rozbi鏎ce budynk闚 oraz ich konserwacji,
6. prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiekt闚
Oferujemy:
• d逝goterminow, stabiln i legaln prac,
• bezp豉tne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
• atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wyp豉cane w euro, regularne p豉tno軼i),
• opiek biura podczas odbywania kontrakt闚.
Wymagania:
• umiej皻no軼i organizowania, u篡tkowania i likwidacji stanowiska pracy rob鏒 murarskich
oraz czynno軼i pomocniczych z uwzgl璠nieniem przepis闚 bhp, ppo.
i ochrony 鈔odowiska,
• sumienno嗆, rzetelno嗆 w pracy,
• preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
• dyspozycyjno嗆 do podj璚ia pracy od zaraz,
• brak na這g闚,
• mile widziana znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego oraz w豉sne auto.

Osoby zainteresowane proszone s o nades豉nie CV ze zdj璚iem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941 lub 534-570-013

Kontakt:
Ruben Bau
Telefon:
534-188-717

Ods這n: 333
      Zobacz Katalog Rzeszowskich Wizyt闚ek

RZESZOWSKIE OGΜSZENIA
www.rzeszowskie-ogloszenia.pl